CHCEM PODPORIŤ

Ani si nevieš predstaviť, čo to pre nás znamená! Ďakujeme, že zvažuješ, ako podporiť našu činnosť. Je nesmierne dôležité, aby každý z nás priložil ruku k dielu. Tešíme sa, že ťa naše aktivity inšpirovali.

Finančná podpora

Svojim darom nám pomáhaš realizovať aktivistické akcie. Peniaze využijeme na náklady spojené s akciami od dopravy, cez prenájom priestorov, výrobu transparentov, tlač materiálov a v neposlednom rade na priamu pomoc zvieratám – úhradu veteriny pre zvieratá v našej starostlivosti a dočasnej opatere.

Regan a Felicia, vyhodené mačiatka, zachránené po ceste na pietny akt Dunajská Streda Animal Save
v mene zosnulej Regan Russell.

V prípade, že ťa naša činnosť zaujala, môžeš zaslať akúkoľvek čiastku na účet For the Animals, o.z., a pomôcť nám tak naďalej organizovať akcie a pomáhať zvieratám:

IBAN: SK2309000000005155058381

Ďakujeme! ♥

Prídeme za tebou!

Urobiť prednášku, prezentáciu, diskusiu, premietanie filmu je naozaj nenáročné a vieme to spraviť prakticky hneď a prakticky kdekoľvek.

Pokiaľ nám vieš pomôcť takýto event zorganizovať napríklad na tvojej škole, alebo vieš o nejakom podujatí v tvojom okolí, kde máš pocit, že by téma zvierat a životného prostredia mohla zarezonovať, napíš nám a dohodneme sa.