CHCEM PODPORIŤ

Ani si nevieš predstaviť, čo to pre nás znamená! Ďakujeme, že zvažuješ ako podporiť nás a prispieť tak k Oslobodeniu zvierat. Je nesmierne dôležité, aby každý z nás priložil ruku k dielu tak, ako môže. Tešíme sa, že ťa naše aktivity inšpirovali aby si urobil/a niečo naviac.

Finančná podpora

Svojim darom nám pomáhaš realizovať viac eventov, ktoré pripievajú k Oslobodeniu zvierat. Rozumieme, že nie každý chce a môže byť aktivistom, o to viac si vážime tvoju pomoc.

Ak chceš nás chceš finančne, môžeš zaslať akúkoľvek čiastku na transparentný účet zdrušenia For the Animals, o.z.

IBAN: SK2309000000005155058381

Verejná zbierka

Na všetkých podujatiach sa môžeš zapojiť do verejnej zbierky prípevkom do pokladničku. Verejnú zbierku s názvom For the Animals vykonávame od 1.8.2019 do 31.7.2020.

Ďakujeme! Si super 🙂

A nedá sa podporiť aj nejak inak?

To si píš, že hej! Môžeš sa zúčastniť demonštrácie alebo jednu zorganizovať. Aktuálne na Slovensku organizujú pravidelné demonštrácie skupiny Anonymous for the Voiceless. Pridaj sa do facebookovej skupiny a sleduj eventy.

AV: Bratislava, Slovakia
AV: Trnava, Slovakia
AV: Banská Bystrica, Slovakia
AV: Košice, Slovakia

Každý mesiac sa pred bitúnkom v Dunajskej Strede koná pietky akt pre zieratá, ktoré práve idú na smrť. Nikto sa tam neteší, ale nikdy nikto neľutoval. Eventy sledujte na

Dunajská Streda Animal Save

Prídeme za tebou!

Urobiť prednášku / prezentáciu, diskusiu, premietanie filmu je naozaj nenáročné a vieme to spraviť prakticky hneď a prakticky kdekoľvek.

Pokiaľ nám vieš pomôcť takýto event zorganizovať napríklad na tvojej škole, alebo vieš o nejakom evente v tvojom okolí, kde máš pocit, že by téma práv zvierat mohla zarezonovať, napíš nám prosím a môžeme sa dať do toho 🙂 .